Beşiktaş’ta gündem transfer; Şenol Güneş istedi, yönetim harekete geçti

Beşiktaş, orta transfer periyodunda bir takım değişimine hazırlanıyor. Beşiktaş idaresi, Şenol Güneş‘in takımında görmek istediği isim için teşebbüslerini hızlandırmış durumda.

Beşiktaş İdaresi’nin orta transfer devrinde yabancı kontenjanında yer açmak için birinci adayı Javi Montero.

İspanyol stoperi kiralamak için çalışmada bulunan Beşiktaş’a birinci bildiri Ümraniyespor’dan geldi. Genç stoperin Ümraniyespor’a kiralanma ihtimali yüksek.

Onur, Beşiktaş’tan haber bekliyor

Kayserispor formasıyla ortaya koyduğu başarılı performansın akabinde A Ulusal Kadro ’a yükselen Onur Bulut, kulübüyle dönem sonunda bitecek olan kontratını uzatmak istemiyor.

İç Anadolu grubunun seçilen yeni idaresinin kontrat konusunda ikna etmeye çalıştığı deneyimli sağ bek, kendisiyle ilgilenen Beşiktaş’tan haber bekliyor.

Kariyerine İstanbul’da devam etmek isteyen Onur, siyah-beyazlılar’ın Kayserispor’la yaptığı temasları sonuçlandırmasını bekliyor.

Elneny radara girdi

Kara Kartal’da 2019-20 döneminde kiralık olarak forma giyen Mohamed Elneny, Beşiktaş Teknik Yöneticisi Şenol Güneş’in talebi sonrasında tekrar siyah-beyazlılar’ın radarına girmişti.

30 yaşındaki futbolcu için çalışmalarda bulunan idare dönem sonunda İngiliz grubuyla kontratı bitecek oyuncuyu devre ortasında Kartal yapabilmek için düğmeye basmıştı.

Dönmeye sıcak bakıyor

Bu doğrultuda Mısırlı yıldızın menajeriyle de temas kuran yönetimciler olumlu geri dönüş aldı. Arsenal’de forma yarışında geri kalan Elneny, Türkiye’ye dönmeye ve yine siyah-beyazlı formayı giymeye olumlu bakıyor.

Ada’dan talipleri var

Arsenal’le dönem sonunda sona erecek olan kontratını uzatmama kararı alan Elneny mesleğine Beşiktaş’ta devam etmeye hazır. Arsenal’in de mukavele yenilememe kararı aldığı deneyimli oyuncuyu devre ortasında göndermeye sıcak bakabileceği kaydedildi.

Beşiktaş’a ek olarak yıldız oyuncuya hem Premier Lig hem de Serie A’dan talipler olduğu öğrenildi.

Türkiye’de vazife yaptığı kısa müddette siyah-beyazlı taraftarların beğenisini kazanan başarılı oyuncu, Türkiye’den hoş hislerle ayrılmıştı. (Fanatik)

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir