Gülcemal nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Gülcemal dizi çekimleri nerede yapıldı, mekanlar neresi?

Yapımını MF Üretim’in, direktörlüğünü tecrübeli isim Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Eda Tezcan Çalışkan’ın kaleme aldığı dizi Gülcemal yakında başlayacak. Pekala, Gülcemal nerede çekiliyor? Hangi vilayet ve ilçede çekiliyor? Gülcemal dizi çekimleri nerede yapıldı, yerler neresi? İşte ayrıntılar…

GÜLCEMAL NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gülcemal dizisi birinci başlarda Bursa’da çekilecektir. Akabinde dizinin İstanbul’da çekileceği kestirim ediliyor. Dizinin fragmanında yer alan yerlerin Bursa’da olduğu düşünülmektedir.

GÜLCEMAL KONUSU NEDİR?

Yapımını MF Üretim’in, direktörlüğünü tecrübeli isim Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Eda Tezcan Çalışkan’ın kaleme aldığı dizi; annesinin küçükken terk edip karanlık bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal (Murat Ünalmış) ile hoşlar hoşu Deva’nın (Melis Sezen) nefretle başlayıp giderek ateş, tutku ve fırtınanın girdabına savrulan aşkını bahis alıyor… Gülcemal’in annesiyle olan savaşında, hiç hesapta olmayan aşk mı yoksa yıllardır güttüğü kin mi galip gelecektir? Bedellerle dolu bu yolda Gülcemal, gaddar bir avcıyken açık bir ava mı dönüşecektir? Pekala Deva? Nihayet teslim olduğunda, anlayacak mıdır bu aşkın imkansız olduğunu?

GÜLCEMAL OYUNCULARI KİMLER?

Murat Ünalmış

Melis Sezen

Edip Tepeli

Nilay Erdönmez

Atilla Şendil

Cahit Gök

Nilüfer Açıkalın

Samet Kaan Kuyucu

Meltem Akçöl

İpek Ayaz Kortunç

Sabahattin Yakut

Gökçem Çoban

Melike Küçük

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir