İspanya’da Arda Güler fırtınası! “Real Madrid’de ‘Gülermanya’ başladı! Ronaldo’yu geride bıraktı…”

İspanya’da Arda Güler fırtınası sürat kesmeden devam ediyor… Ülkenin en kıymetli spor gazetesi Marca, evvelki gün yapılan imza merasimi sonrası yaşananları, genç futbolcunun, “Kiralık olarak gitmiyorum. Real Madrid’de efsane olmak istiyorum” kelamlarıyla kapağa taşıdı. Gazetenin muhabiri Ricardo Fernandez ise Arda’ya dair izlenimlerini şu halde anlattı:

TAKIM ELBİSEYİ ÇIKARIP KOT VE TİŞÖRT GİYDİ

Törenin sona ermesinin akabinde Arda Güler, ekip elbisesini rahat bir tişört ve jean pantolonla değiştirdi. Sonrasında konakladığı Santo Mauro Hotel’e döndü. Güler, ailesi ve profesyonel grubuyla birlikte iken Marca’yı tanıdığını ve gazetemizle fotoğraf çekinmekten memnuniyet duyduğunu belirtti.

SAF VE UTANGAÇ TUTUMLARINI KORUYOR

Güler, epey sabırlı, nazik ve cana yakın bir hal sergiledi. Gazetemizle fotoğraf çektirirken hiçbir vakit gülümsemesini kaybetmedi. Fotoğrafı çerçeveletmek için harika hale getirene kadar poz verdi. Güler hâlâ genç yaşının getirdiği saf ve utangaç hallerini koruyor ve Real Madrid’in bir efsanesi olma maksadını açıkça belirtiyor.

BİRÇOK TARİHİ OLAYI GERTİDE BIRAKTI

Arda Güler, gençlerin kendi stilinde, toplumsal medyada büyük bir tesir yaratmaya başladı. Real Madrid’in transferini duyurduğu tweet, kulüp tarihinde Cristiano Ronaldo’nun ayrılışı, milyon dolarlık transferlerin gelişi yahut Avrupa kupalarının kazanılması üzere olayları geride bırakarak en çok beğeni alan tweet oldu. Artık ‘Gülermanya’nın başladığına kuşku yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir